Targeta regal de Apollo Pharmacy India

  • Envia una bonica targeta electrònica amb aquesta targeta de regal Apollo Pharmacy dins!
  • El teu destinatari pot triar gastar la targeta de regal a Apollo Pharmacy o en qualsevol de les altres marques que donem suport al seu país.
Greeting card
Apollo Pharmacy

Compra una targeta regal de Apollo Pharmacy

Apollo Pharmacy és la cadena de farmàcies més gran d'Àsia, oferint una àmplia gamma de medicaments genuïns, aliments saludables i articles de cura personal. Com a part del reconegut Apollo Hospitals Group, garanteix estàndards de qualitat internacionals, fent l'atenció sanitària accessible i fiable a tota l'Índia, amb més de 3.500 botigues a tot el país.

Una targeta regal d'Apollo Pharmacy és un regal ideal per a qualsevol persona interesada en la salut i el benestar. Proporciona accés a una extensa selecció de vitamines, complements i productes sanitaris, tot amb el suport d'un equip compromès amb un servei excepcional. Tant si es compra en línia com a la botiga, aquesta targeta promou un estil de vida saludable.

Amb funcions com recordatoris de reposició de receptes ...

Com enviar una targeta regal de Apollo Pharmacy

1

Crea el teu Joyogram

Una targeta o un tauler digital. Tu i altres col·laboradors podeu afegir missatges personalitzats, gifs, vídeos o fotos per fer-la única.

Message icon
2

Recull aportacions

Et facilitem recollir diners dels col·laboradors per a una targeta regal amb un enllaç fàcil de compartir. O bé pots comprar-ne una directament tu mateix.

Piggy bank icon
3

Envia alegria!

El destinatari rep el Joyogram digital juntament amb la seva targeta regal i pot triar entre les nostres moltes marques on utilitzar-la, com ara Apollo Pharmacy India.

Send joy icon

Detalls de la targeta regal

Denominacions

100, 250, 500, 1000, 2000, 5000 (INR)

Import mínim

Cap

Import màxim

Cap

Canjea

En línia & A la botiga

Caducitat

6 Months

Termes i condicions

• Aquest és un GV (Gift Voucher)/GC (Gift Card) d'Apollo Pharmacy que es pot bescanviar tant a les botigues Apollo Pharmacy físiques com en línia.
• Fora de línia: punts de venda seleccionats d'Apollo Pharmacy (botigues afiliades a Apollo)
• En línia: plataforma Apollo 24|7 a través de l'aplicació mòbil o del lloc web
• El GV/GC no es pot combinar amb altres ofertes, codis promocionals ni crèdits corporatius.
• La persona que tingui el GV/GC es considera el beneficiari.
• Aquest GV/GC és d'ús únic.

Crea una targeta de grup en línia!

Comença a crear el teu Joyogram ara mateix! No cal targeta de crèdit!