Targeta regal de Sling TV

  • Envia una bonica targeta electrònica amb aquesta targeta de regal Sling TV dins!
  • El teu destinatari pot triar gastar la targeta de regal a Sling TV o en qualsevol de les altres marques que donem suport al seu país.
Greeting card
Sling TV

Compra una targeta regal de Sling TV

Sling TV ofereix streaming de TV en directe amb un enfocament personalitzable. Tria entre canals populars d’esports, notícies, entreteniment i infantil, a més de milers d’emissions i pel·lícules a la carta —tot disponible a televisors intel·ligents, dispositius mòbils i més.

Una targeta regal de Sling TV permet als destinataris adaptar la seva visualització als seus interessos, cosa que la converteix en una elecció encertada per a qui ha deixat el cable, aficionats als esports, amants del cinema i famílies ocupades. És una manera versàtil de gaudir dels millors canals sense la televisió per cable tradicional.

Amb complements flexibles, opcions bilingües i internacionals, i una experiència pensada principalment per a l’aplicació, Sling TV posa el control de l’entreteniment en un sol lloc.

Com enviar una targeta regal de Sling TV

1

Crea el teu Joyogram

Una targeta o un tauler digital. Tu i altres col·laboradors podeu afegir missatges personalitzats, gifs, vídeos o fotos per fer-la única.

Message icon
2

Recull aportacions

Et facilitem recollir diners dels col·laboradors per a una targeta regal amb un enllaç fàcil de compartir. O bé pots comprar-ne una directament tu mateix.

Piggy bank icon
3

Envia alegria!

El destinatari rep el Joyogram digital juntament amb la seva targeta regal i pot triar entre les nostres moltes marques on utilitzar-la, com ara Sling TV.

Send joy icon

Detalls de la targeta regal

Denominacions

Qualsevol import en USD

Import mínim

25 USD

Import màxim

100 USD

Lloc web

sling.com

Canjea

En línia

Caducitat

No expiry

Termes i condicions

• No es requereix targeta de crèdit per al bescanvi
• Els dispositius compatibles poden canviar; consulta la pàgina web de Sling TV per a les actualitzacions més recents
• Vàlid només per als serveis de streaming de Sling TV als EUA
• Es requereix accés a Internet per bescanviar la targeta i per utilitzar el crèdit en serveis elegibles de Sling TV
• Ús únic; la totalitat del valor s’acredita al teu compte de Sling TV en el moment del bescanvi
• No es pot bescanviar per diners en efectiu, excepte on la llei ho exigeixi
• La targeta regal no es pot utilitzar per bescanviar ni pagar ofertes promocionals de Sling

Crea una targeta de grup en línia!

Comença a crear el teu Joyogram ara mateix! No cal targeta de crèdit!