Targeta regal de Union Coop UAE

  • Envia una bonica targeta electrònica amb aquesta targeta de regal Union Coop dins!
  • El teu destinatari pot triar gastar la targeta de regal a Union Coop o en qualsevol de les altres marques que donem suport al seu país.
Greeting card
Union Coop

Compra una targeta regal de Union Coop

Union Coop és la principal cooperativa de consumidors dels Emirats Àrabs Units, i ofereix una àmplia selecció d'aliments, productes frescos, articles de pastisseria, articles per a la llar, cura del nadó i productes de salut i bellesa. Els compradors confien en la seva qualitat, el seu valor i l'enfocament centrat en la comunitat.

Una targeta regal d'Union Coop permet als beneficiaris triar exactament el que necessiten, ja sigui reposar la despensa, productes ecològics o marques de confiança per a la llar. És un regal pràctic i ben valorat per a famílies, amics i companys de feina.

Amb preus competitius i novetats freqüents, Union Coop fa que la compra diària sigui més fàcil i gratificant.

Com enviar una targeta regal de Union Coop

1

Crea el teu Joyogram

Una targeta o un tauler digital. Tu i altres col·laboradors podeu afegir missatges personalitzats, gifs, vídeos o fotos per fer-la única.

Message icon
2

Recull aportacions

Et facilitem recollir diners dels col·laboradors per a una targeta regal amb un enllaç fàcil de compartir. O bé pots comprar-ne una directament tu mateix.

Piggy bank icon
3

Envia alegria!

El destinatari rep el Joyogram digital juntament amb la seva targeta regal i pot triar entre les nostres moltes marques on utilitzar-la, com ara Union Coop UAE.

Send joy icon

Detalls de la targeta regal

Denominacions

Qualsevol import en AED

Import mínim

50 AED

Import màxim

500 AED

Lloc web

unioncoop.ae

Canjea

A la botiga

Caducitat

12 months

Termes i condicions

• Aquest val està gestionat per YOUGotaGift.
• Aquesta eGift card és vàlida per a una sola compra pel seu valor íntegre.
• Vàlid només a les botigues Union Coop a Dubai.
• No és vàlid a la botiga en línia d'Union Coop.
• No és vàlid per a articles de la Khalifa Foundation ni per a productes sense marge, com ara targetes du i Etisalat.
• Aquesta eGift card no és reemborsable i no es pot canviar per diners en efectiu.
• Aquesta eGift caducarà automàticament 12 mesos des de la data de compra.

Crea una targeta de grup en línia!

Comença a crear el teu Joyogram ara mateix! No cal targeta de crèdit!