Dárková karta Cactus Club Cafe Canada

  • Pošlete krásnou elektronickou pohlednici s touto dárkovou kartou Cactus Club Cafe uvnitř!
  • Obdarovaný může utratit dárkovou kartu u Cactus Club Cafe nebo u některé z jiných značek, které podporujeme v jeho zemi.
Greeting card
Cactus Club Cafe

Koupit dárkovou kartu Cactus Club Cafe

Cactus Club Cafe je lídrem v oblasti neformálního fine diningu a nabízí stylový restaurační zážitek s promyšleně připravenými jídly a nápoji a příjemnou obsluhou. Její moderní menu a elegantní atmosféra z ní dělají oblíbenou volbu pro pohodové obědy, večeře i oslavy.

Dárková karta Cactus Club Cafe je skvělým dárkem pro milovníky jídla, koktejlů i pro každého, kdo rád chodí do restaurací. Obdarovaným umožní vychutnat si nezapomenutelné jídlo v živém a moderním prostředí.

Jak poslat dárkovou kartu Cactus Club Cafe

  1. Vytvořte svůj Joyogram

    Digitální karta nebo nástěnka. Vy i další přispěvatelé můžete přidávat osobní vzkazy, gify, videa nebo fotky, aby byla opravdu osobní.

  2. Vyberte příspěvky

    Usnadňujeme vybírání peněz od přispěvatelů na dárkovou kartu pomocí snadno sdíletelného odkazu. Nebo si ji můžete koupit rovnou sami.

  3. Pošlete radost!

    Obdarovaný dostane digitální Joyogram společně se svou dárkovou kartou a může si vybrat z mnoha značek, kde ji použije, jako je Cactus Club Cafe Canada.

Detaily dárkové karty

Nominální hodnoty

Libovolná částka v CAD

Minimální částka

25 CAD

Maximální částka

500 CAD

Uplatnění

V prodejně

Platnost

Žádné

Webcactusclubcafe.com

Podmínky

• Dárková karta nemá žádnou hodnotu, dokud není aktivována.
• Zůstatek na kartě lze uplatnit na jídlo, nápoje a spropitné v kterékoli restauraci Cactus Club Cafe.
• Částka na kartě bude započtena do nákupu držitele karty.
• S touto kartou zacházejte jako s hotovostí.
• Cactus Club Cafe neodpovídá za neoprávněné použití karty ani za ztracené či odcizené karty.
• Dárkové karty nelze vrátit ani směnit za hotovost, s výjimkou případů vyžadovaných zákonem.
• Vydáním a použitím této karty přijímáte příslušné podmínky.

Vytvořte online skupinové přání!

Začněte tvořit svůj Joyogram hned teď! Není potřeba kreditní karta!