Dárková karta Costa Coffee India

  • Pošlete krásnou elektronickou pohlednici s touto dárkovou kartou Costa Coffee uvnitř!
  • Obdarovaný může utratit dárkovou kartu u Costa Coffee nebo u některé z jiných značek, které podporujeme v jeho zemi.
Greeting card
Costa Coffee

Koupit dárkovou kartu Costa Coffee

Costa Coffee nabízí rozsáhlou nabídku odborně připravovaných káv z těch nejlepších zrn. Značka si vybudovala reputaci díky útulné atmosféře doplněné bohatým a rozmanitým kávovým menu.

Darování dárkové karty Costa Coffee umožní obdarovaným vychutnat si prémiové nápoje a objevovat svět lahodných příloh. Je to ideální volba pro ty, kteří si cení nezapomenutelných kávových zážitků.

S dárkovou kartou Costa Coffee nedarujete jen nápoj, ale celý kávový zážitek.

Jak poslat dárkovou kartu Costa Coffee

1

Vytvořte svůj Joyogram

Digitální karta nebo nástěnka. Vy i další přispěvatelé můžete přidávat osobní vzkazy, gify, videa nebo fotky, aby byla opravdu osobní.

Message icon
2

Vyberte příspěvky

Usnadňujeme vybírání peněz od přispěvatelů na dárkovou kartu pomocí snadno sdíletelného odkazu. Nebo si ji můžete koupit rovnou sami.

Piggy bank icon
3

Pošlete radost!

Obdarovaný dostane digitální Joyogram společně se svou dárkovou kartou a může si vybrat z mnoha značek, kde ji použije, jako je Costa Coffee India.

Send joy icon

Detaily dárkové karty

Nominální hodnoty

100, 250, 500, 1000 (INR)

Minimální částka

Žádné

Maximální částka

Žádné

Uplatnění

V prodejně

Platnost

6 Months

Podmínky

• Toto je Yum! Restaurants Insta Gift Voucher (GV) / Gift Card (GC) a je akceptován v uvedených provozovnách
• Držitel kódu Yum! Restaurants GV / GC je oprávněným příjemcem
• Informujte pokladního před účtováním, pokud hodláte použít GV / GC
• Pouze uvedené provozovny Yum! Restaurants podle svého uvážení přijmou GV / GC
• Yum! Restaurants může bez předchozího upozornění přidat nebo odebrat provozovnu

Vytvořte online skupinové přání!

Začněte tvořit svůj Joyogram hned teď! Není potřeba kreditní karta!