The Global Experiences Card Germany gavekort

  • Send et smukt e-kort med dette Global Experiences gavekort indeni!
  • Din modtager kan vælge at bruge gavekortet hos Global Experiences eller hos en af de andre mærker, vi understøtter i deres land.
Greeting card
Global Experiences

Køb et Global Experiences gavekort

The Global Experiences Card giver adgang til over 350.000 ture og aktiviteter verden over, powered by Viator. Fra kulturelle ture og adgang til forlystelsesparker til kulinariske oplevelser og wellness-retreats er mulighederne uendelige i mere end 120 lande.

Det gør The Global Experiences Card-gavekortet til et fremragende valg for rejseentusiaster og eventyrsøkere, så de kan fordybe sig i oplevelser, de elsker, eller opdage nye passioner.

Uanset om det er en vinsmagning, en sejltur eller en yogasession, åbner The Global Experiences Card-gavekortet døren til uforglemmelige oplevelser.

Sådan sender du et Global Experiences gavekort

1

Opret din Joyogram

Et digitalt kort eller opslagstavle. Du og andre bidragydere kan tilføje personlige beskeder, gifs, videoer eller fotos for at gøre det personligt.

Message icon
2

Indsaml bidrag

Vi gør det nemt at indsamle penge fra bidragydere til et gavekort via et nemt delbart link. Eller du kan købe et selv direkte.

Piggy bank icon
3

Send glæde!

Din modtager får den digitale Joyogram sammen med sit gavekort og kan vælge mellem vores mange brands, de kan bruge det hos, såsom The Global Experiences Card Germany.

Send joy icon

Gavekortdetaljer

Valører

Ethvert beløb i EUR

Minimumsbeløb

25 EUR

Maksimumsbeløb

500 EUR

Indløs

Online

Udløbsdato

No expiry

Vilkår og betingelser

• The Global Experiences Card Powered by Viator udstedes af Global Hotel Card, Inc.
• Kortet kan bruges online til over 350.000 ture, aktiviteter og oplevelser verden over i mere end 120 lande.
• Gavekortet kan anvendes som fuld eller delvis betaling online ved brug af den 16-cifrede kortkode og 8-cifrede PIN.
• Op til fire gavekort kan kombineres pr. reservation.
• Eventuelt restbeløb kan, hvis nødvendigt, betales med et gyldigt kreditkort.
• Gavekort udløber ikke.
• Reservationer bekræftes via e-mail af The Global Experiences Card.
• Fremvis din reservationsbekræftelse og ID for forudbetalte reservationer.
• Annuller din reservation online uden gebyr, forudsat at det sker i overensstemmelse med afbestillingspolitikken.
• Hvis du har brug for hjælp, send en e-mail til help@globalexperiencescard.com med detaljer.
• Brug af gavekortet og webstedet udgør accept af vilkår og betingelser, som kan ændres til enhver tid.

Lav et online gruppekort!

Begynd at lave din Joyogram med det samme! Intet kreditkort påkrævet!