Gulf News UAE gavekort

  • Send et smukt e-kort med dette Gulf News gavekort indeni!
  • Din modtager kan vælge at bruge gavekortet hos Gulf News eller hos en af de andre mærker, vi understøtter i deres land.
Greeting card
Gulf News

Køb et Gulf News gavekort

Gulf News er en ledende engelsksproget nyhedskilde fra Mellemøsten, der leverer pålidelig, faktatjekket journalistik på tværs af breaking news, analyser, business, sport, livsstil og mere. Læsere kan også nyde ordsøgning, krydsord, Sudoku, Best Buys og rabatkoder.

Et Gulf News gavekort er et betænksomt valg for ivrige læsere, expats og nysgerrige sjæle, der ønsker pålidelig regional og global dækning samlet ét sted. Det giver bekvem adgang til kvalitetsrapportering og engagerende daglige krydsord.

Kendt for balanceret dækning og indsigtsfuld rapportering, Gulf News holder publikum informeret og underholdt.

Sådan sender du et Gulf News gavekort

1

Opret din Joyogram

Et digitalt kort eller opslagstavle. Du og andre bidragydere kan tilføje personlige beskeder, gifs, videoer eller fotos for at gøre det personligt.

Message icon
2

Indsaml bidrag

Vi gør det nemt at indsamle penge fra bidragydere til et gavekort via et nemt delbart link. Eller du kan købe et selv direkte.

Piggy bank icon
3

Send glæde!

Din modtager får den digitale Joyogram sammen med sit gavekort og kan vælge mellem vores mange brands, de kan bruge det hos, såsom Gulf News UAE.

Send joy icon

Gavekortdetaljer

Valører

40 (AED)

Minimumsbeløb

Ingen

Maksimumsbeløb

Ingen

Indløs

Online

Udløbsdato

6 Months

Vilkår og betingelser

• Gulf News er en online butik.
• Dette eGift-kort er gyldigt til et enkelt køb op til dets fulde værdi.
• For at indløse, log ind på din Gulf News konto eller opret en.
• Indtast gavekortkoden i feltet Promokode og klik på Anvend.
• Begynd at læse straks efter indløsning.
• Udløbne eGift-kort kan ikke forlænges, ombyttes eller refunderes.
• eGift-kort kan, når de er udstedt, ikke annulleres, ombyttes, forlænges eller refunderes og er underlagt vilkår og betingelser fra Gulf News.

Lav et online gruppekort!

Begynd at lave din Joyogram med det samme! Intet kreditkort påkrævet!