Κάρτα Δώρου Le Petit Local France

  • Στείλτε μια όμορφη ηλεκτρονική κάρτα με αυτήν την κάρτα δώρου Le Petit Local μέσα!
  • Ο παραλήπτης σας μπορεί να επιλέξει να ξοδέψει την κάρτα δώρου στο Le Petit Local ή σε οποιαδήποτε από τις άλλες μάρκες που υποστηρίζουμε στη χώρα τους.
Greeting card
Le Petit Local

Αγοράστε μια δωροκάρτα Le Petit Local

Το Le Petit Local διαλέγει οικολογικά υπεύθυνα, γαλλικά προϊόντα φτιαγμένα από φυσικά υλικά. Ανακαλύψτε γοητευτικά παιχνίδια και παιχνίδια, βρεφικά απαραίτητα, καθαρή ομορφιά και υγιεινή, κοσμήματα, αξεσουάρ και διακόσμηση σπιτιού—όλα επιλεγμένα προσεκτικά από τοπικούς δημιουργούς.

Μια δωροκάρτα Le Petit Local είναι ένας προσεγμένος τρόπος να μοιραστείτε βιώσιμες αγορές και ποιότητα χειροτεχνίας. Είναι κατάλληλη για νέους γονείς, λάτρεις του ντιζάιν και οποιονδήποτε εκτιμά την ηθική, κατασκευή Made in France.

Γνωστή ως μία από τις σπάνιες 100% Made in France μπουτίκ στο Παρίσι, το Le Petit Local εκπροσωπεί την αυθεντικότητα και υπεύθυνη προμήθεια.

Πώς να στείλετε μια δωροκάρτα Le Petit Local

1

Δημιουργήστε το Joyogram σας

Μια ψηφιακή κάρτα ή πίνακας. Εσείς και άλλοι συμμετέχοντες μπορείτε να προσθέσετε προσωπικά μηνύματα, gifs, βίντεο ή φωτογραφίες για να το κάνετε προσωπικό.

Message icon
2

Συλλέξτε Συνεισφορές

Διευκολύνουμε τη συλλογή χρημάτων από τους συμμετέχοντες για μια κάρτα δώρου μέσω ενός εύκολου κοινόχρηστου συνδέσμου. Ή μπορείτε να την αγοράσετε απευθείας μόνοι σας.

Piggy bank icon
3

Στείλτε Χαρά!

Ο παραλήπτης λαμβάνει το ψηφιακό Joyogram μαζί με την κάρτα δώρου και μπορεί να επιλέξει από τις πολλές μάρκες μας όπου μπορεί να τη χρησιμοποιήσει, όπως η Le Petit Local France.

Send joy icon

Λεπτομέρειες Κάρτας Δώρου

Ονομαστικές Αξίες

20, 30, 40, 50, 100 (EUR)

Ελάχιστο Ποσό

Κανένα

Μέγιστο Ποσό

Κανένα

Ιστότοπος

lepetitlocal.fr

Εξαργύρωση

Online & Σε Κατάστημα

Λήξη

12 Months

Όροι & Προϋποθέσεις

• Ανταλλάσσεται στο κατάστημα και στο διαδίκτυο. Τα έξοδα αποστολής δεν περιλαμβάνονται.
• Μπορεί να χρησιμοποιηθεί πολλές φορές.
• Μπορεί να συνδυαστεί με προσφορές στην ιστοσελίδα.
• Μπορεί να συνδυαστεί με άλλους κωδικούς δώρων κατόπιν αιτήματος στο Le Petit Local.
• Δεν είναι επιστρέψιμο ή ανταλλάξιμο.

Δημιούργησε μια διαδικτυακή ομαδική κάρτα!

Ξεκίνα να φτιάχνεις το Joyogram σου τώρα! Δεν χρειάζεται πιστωτική κάρτα!