Best Western Italy kinkekaart

  • Send a beautiful e-card with this Best Western gift card inside!
  • Your recipient can choose to spend the gift card at Best Western or in any of the other brands we support in their country.
Greeting card
Best Western

Osta Best Western kinkekaart

Best Western pakub mitmekesist majutust enam kui 4 000 hotellis üle 100 riigi. Keskendudes mugavusele ja kvaliteedile, annavad Best Westerni hotellid reisijatele hubase ja usaldusväärse peatuspaiga ükskõik kus nende teekond neid viib.

Best Westerni kinkekaart on ideaalne kingitus reisisõpradele, pakkudes vabadust avastada erinevaid sihtkohti ja nautida iga paiga eripära. Olgu tegemist töö- või puhkusereisiga, see kinkekaart tagab meeldivad peatumised.

Tuntud järjepideva külalislahkuse ja teeninduse poolest teeb Best Western iga külastuse meeldejäävaks. Kingi reisi- ja seikluselamus Best Westerni kinkekaardiga.

Kuidas saata Best Western kinkekaarti

1

Loo oma Joyogram

Digitaalne kaart või tahvel. Sina ja teised panustajad saate lisada isikupärastatud sõnumeid, gife, videoid või fotosid, et muuta see eriliseks.

Message icon
2

Kogu panused

Meie teeme lihtsaks raha kogumise panustajatelt kinkekaardi jaoks jagatava lingi abil. Või võid selle ka ise kohe osta.

Piggy bank icon
3

Saada rõõmu!

Saaja saab digitaalse Joyogrami koos kinkekaardiga ja saab valida paljude meie brändide seast, kus seda kasutada, näiteks Best Western Italy.

Send joy icon

Kinkekaardi üksikasjad

Nimiväärtused

Suvaline EUR summa

Minimaalsumma

25 EUR

Maksimaalsumma

500 EUR

Kasutamine

Kaupluses

Kehtivusaeg

No Expiry

Tingimused

• Best Westerni kinkekaart kehtib 12 kuud.
• Seda saab kasutada mitmes tehingus ja kombineerida teiste makseviisidega.
• Kinkekaarti saab lunastada kõigis Best Westerni hotellides üle maailma osalise või täieliku maksevahendina peatuste ja hotelli pakutavate teenuste eest, kuni saldol olev summa on kasutatud.
• Hotelli sees asuvatel kohtadel, mis ei kuulu hotelli otseselt omandisse ega haldusse, ei pruugi kinkekaarti aktsepteerida.
• Best Western on hotellikett, mis pakub erinevaid teenuseid üle maailma.

Loo veebipõhine ühiskaart!

Alusta oma Joyogrami loomist juba praegu! Pangakaarti pole vaja!