Beverly Hills Polo Club UAE kinkekaart

  • Send a beautiful e-card with this Beverly Hills Polo Club gift card inside!
  • Your recipient can choose to spend the gift card at Beverly Hills Polo Club or in any of the other brands we support in their country.
Greeting card
Beverly Hills Polo Club

Osta Beverly Hills Polo Club kinkekaart

Beverly Hills Polo Club on ikooniline Ameerika moe- ja elustiilibränd, tuntud polosse inspireeritud elegantsi ja igapäevase luksuse poolest. Alates rätsepatööga rõivastest kuni kellade, lõhnade ja aksessuaarideni meestele, naistele ja lastele pakub bränd ajatut, sportlikku rafineeritust.

Beverly Hills Polo Club kinkekaart on läbimõeldud valik kõigile, kes armastavad klassikalist stiili. See võimaldab neil valida signatuurtooteid, mis sobivad nende maitsele - olgu selleks särav polo, pilkupüüdja ajanäitaja või värske lõhn - tehes sellest mitmekülgse kingituse iga sündmuse jaoks.

Tuntud oma eristuva vapi ja pärilikult inspireeritud esteetika poolest, toob Beverly Hills Polo Club iga garderoobi viimistletud, lõdvestunud ilme.

Kuidas saata Beverly Hills Polo Club kinkekaarti

1

Loo oma Joyogram

Digitaalne kaart või tahvel. Sina ja teised panustajad saate lisada isikupärastatud sõnumeid, gife, videoid või fotosid, et muuta see eriliseks.

Message icon
2

Kogu panused

Meie teeme lihtsaks raha kogumise panustajatelt kinkekaardi jaoks jagatava lingi abil. Või võid selle ka ise kohe osta.

Piggy bank icon
3

Saada rõõmu!

Saaja saab digitaalse Joyogrami koos kinkekaardiga ja saab valida paljude meie brändide seast, kus seda kasutada, näiteks Beverly Hills Polo Club UAE.

Send joy icon

Kinkekaardi üksikasjad

Nimiväärtused

Suvaline AED summa

Minimaalsumma

50 AED

Maksimaalsumma

5000 AED

Veebisait

bhpc.com

Kasutamine

Kaupluses

Kehtivusaeg

3 months

Tingimused

• Selle vautšeri jõustab YOUGotaGift.
• Beverly Hills Polo Club on Apparel Groupi osalev bränd.
• Kui kinkevautšer on väljastatud, ei saa seda tagastada.
• Osalist lunastamist ei lubata; kui lunastada osaliselt, ei saa jääkväärtust taastada ega uuesti lunastada.
• See eGift kaart kehtib ühekordseks ostuks kaardi täisväärtuse ulatuses.
• See eGift kaart on lunastatav mis tahes teenuse jaoks, mida pakutakse Beverly Hills Polo Club poodides üle kogu UAE, välja arvatud outlet-kaubanduskeskustes.

Loo veebipõhine ühiskaart!

Alusta oma Joyogrami loomist juba praegu! Pangakaarti pole vaja!