Forever New Bahrain kinkekaart

  • Send a beautiful e-card with this Forever New gift card inside!
  • Your recipient can choose to spend the gift card at Forever New or in any of the other brands we support in their country.
Greeting card
Forever New

Osta Forever New kinkekaart

Forever New on rahvusvaheline naisterõivaste bränd, mida hinnatakse selle mugavate ja ajatud kollektsioonide eest. Põhinedes Melbourne'is, loob bränd riideid ja aksessuaare, mis rõhutavad kaasaegset naiselikkust. Keskendudes kvaliteedile ja jätkusuutlikkusele, pakub Forever New naiselikke siluette, mis on kaunistatud hooajaliste trendide ja peenete detailidega.

Forever New kinkekaart on ideaalne valik, et tähistada kaasaegset elegantsi ja mitmekülgsust. Olgu see vabaaja väljaminek või eriline sündmus — saajal on lai valik võimalusi avastada.

Armunud moehuviliste poolt üle maailma ning esindatud enam kui 400 poega, jätkab Forever New moesõprade südame võitmist worl...

Kuidas saata Forever New kinkekaarti

1

Loo oma Joyogram

Digitaalne kaart või tahvel. Sina ja teised panustajad saate lisada isikupärastatud sõnumeid, gife, videoid või fotosid, et muuta see eriliseks.

Message icon
2

Kogu panused

Meie teeme lihtsaks raha kogumise panustajatelt kinkekaardi jaoks jagatava lingi abil. Või võid selle ka ise kohe osta.

Piggy bank icon
3

Saada rõõmu!

Saaja saab digitaalse Joyogrami koos kinkekaardiga ja saab valida paljude meie brändide seast, kus seda kasutada, näiteks Forever New Bahrain.

Send joy icon

Kinkekaardi üksikasjad

Nimiväärtused

Suvaline BHD summa

Minimaalsumma

5 BHD

Maksimaalsumma

450 BHD

Kasutamine

Kaupluses

Kehtivusaeg

3 months

Tingimused

• Lunastatav ainult Bahreini poodides
• Forever New on Apparel Groupi osalev bränd
• Ühe tehingu kohta saab lunastada ainult ühe vautšeri
• Osalist lunastamist ei lubata; kui vautšer lunastatakse osaliselt, ei ole väärtust võimalik taastada ega uuesti lunastada
• See eGift Card kehtib ainult ÜHEKS KORRA ostuks ja seda tuleb kasutada kaardi kogu väärtuses
• See eGift Card on lunastatav mis tahes Forever New'i kaubale Bahreini poodides, välja arvatud outlet-keskused

Loo veebipõhine ühiskaart!

Alusta oma Joyogrami loomist juba praegu! Pangakaarti pole vaja!