Rakuten TV Romania kinkekaart

  • Send a beautiful e-card with this Rakuten TV gift card inside!
  • Your recipient can choose to spend the gift card at Rakuten TV or in any of the other brands we support in their country.
Greeting card
Rakuten TV

Osta Rakuten TV kinkekaart

Rakuten TV toob ekraanile uusimad filmiväljalasked, Hollywoodi hitid, rahvusvahelise kino ja populaarsed sarjad. Sirvi rikkalikku kataloogi kassahitidest, indie pärlitest ja ajatutest klassikutest nutitelerites, mobiilides ja arvutites.

Rakuten TV kinkekaart annab vabastuse valikuks vaataja kätte, ideaalne filmiõhtuteks, esilinastusteks kodus ja uute lemmikute avastamiseks. See on lihtne kink kõigile, kes armastavad suurepäraseid filme ja telesaateid.

Rakuten TV on usaldusväärne kogu Euroopas ja teeb koostööd suurte stuudiotega, pakkudes kõrgekvaliteedilist voogedastust, sealhulgas HD- ja 4K-tuge seadmestikel.

Kuidas saata Rakuten TV kinkekaarti

1

Loo oma Joyogram

Digitaalne kaart või tahvel. Sina ja teised panustajad saate lisada isikupärastatud sõnumeid, gife, videoid või fotosid, et muuta see eriliseks.

Message icon
2

Kogu panused

Meie teeme lihtsaks raha kogumise panustajatelt kinkekaardi jaoks jagatava lingi abil. Või võid selle ka ise kohe osta.

Piggy bank icon
3

Saada rõõmu!

Saaja saab digitaalse Joyogrami koos kinkekaardiga ja saab valida paljude meie brändide seast, kus seda kasutada, näiteks Rakuten TV Romania.

Send joy icon

Kinkekaardi üksikasjad

Nimiväärtused

30 (RON)

Minimaalsumma

Puudub

Maksimaalsumma

Puudub

Veebisait

rakuten.tv/ro

Kasutamine

Veebis

Kehtivusaeg

6 months

Tingimused

• Rakuten TV pakub kuni 30 RON-i, et nautida kino Rakuten TV-l.
• Iga koodi saab kasutada ühe (1) filmi rentimiseks HD- või UHD-kvaliteedis, mis on saadaval Rakuteni pakutava sisu valikus.
• Koodid kehtivad kinkekaardil näidatud kuupäevani; koodid kehtivad ainult Rumeenias ja neid ei saa kasutada väljaspool seda territooriumi.
• Vautšerit saab kasutada üks kord.

Loo veebipõhine ühiskaart!

Alusta oma Joyogrami loomist juba praegu! Pangakaarti pole vaja!