Bath & Body Works UAE Gift Card

  • Bidali e-txartel eder bat Bath & Body Works opari-txartel honekin barruan!
  • Zure jasotzaileak Bath & Body Worksn edo beste edozeinetan gastatu ahal izango du opari-txartela gure markak haien herrialdean onartzen ditugun
Greeting card
Bath & Body Works

Erosi Bath & Body Works Erregalu-txartel Bat

Bath & Body Works usain atseginaren helmuga da, sinadura‑gorputz‑kudeaketa, eskuko xaboiak eta etxeko usainak eskainiz. Salmentan dauden 3‑wick kandelarik onenak, lotioak, mist-ak eta zaletasun denboraldiko bildumak aurkitu ditzakezu, gozatuko dituzten produktuak egiteko.

Bath & Body Works opari-txartel batek jasotzaileei aukera ematen die berrikuntzak esploratzeko edo maite dituzten produktuak erreserbatzen jarraitzeko. Autozainketa eta etxeko giro atsegina partekatzeko modu erraza da, usainekin bat egingo duten eta maitatuko dituzten produktuekin.

Edizio mugatuko abiarazpenengatik eta ontzian jolasgarria izateagatik ezaguna, Bath & Body Works-ek opariak pertsonalenak eta dibertigarriak egiten ditu.

Nola Bidali Bath & Body Works Erregalu-txartel Bat

1

Sortu zure Joyogram

Txartel edo taula digitala. Zuk eta beste kolaboratzaileek mezu pertsonalizatuak, gifak, bideoak edo argazkiak gehi ditzakezue pertsonalizatzeko.

Message icon
2

Bildu ekarpenak

Erraz jartzen dugu opari-txartelerako dirua biltzea partekatzeko esteka erraz baten bidez. Edo zuk zeuk ere eros dezakezu zuzenean.

Piggy bank icon
3

Bidali poza!

Hartzaileak Joyogram digitala jasoko du bere opari-txartelarekin batera, eta gure marka askoren artetik aukeratu ahal izango du, hala nola Bath & Body Works UAE.

Send joy icon

Opari-txartelaren xehetasunak

Balioak

50, 100, 300, 500 (AED)

Gutxieneko zenbatekoa

Bat ere ez

Gehieneko zenbatekoa

Bat ere ez

Erabili

Dendan

Iraungitzea

6 Months

Baldintzak eta xedapenak

• Redeemable in UAE stores only
• Bath & Body Works is a participating brand of Alshaya Group
• This eGift Card is redeemable only in physical stores and cannot be used online
• Alshaya eGift Card is valid for 6 months from the date of issue
• Alshaya eGift Cards are redeemable across participating Alshaya brands except The Cheesecake Factory, P.F. Chang's, Texas Roadhouse, Asha's, and Le Pain Quotidien
• For participating store locations, refer to Alshaya’s official channels

Sortu talde-txartel bat linean!

Hasi zure Joyogram egiten oraintxe bertan! Ez da kreditu-txartelik behar!