LIALI Jewellery UAE Gift Card

  • Bidali e-txartel eder bat LIALI Jewellery opari-txartel honekin barruan!
  • Zure jasotzaileak LIALI Jewelleryn edo beste edozeinetan gastatu ahal izango du opari-txartela gure markak haien herrialdean onartzen ditugun
Greeting card
LIALI Jewellery

Erosi LIALI Jewellery Erregalu-txartel Bat

LIALI Jewellery Dubain oinarritutako bitxi-denda fina da, urre-lanagatik, ziurtatutako diamanteengatik eta harri preziatu eta erdi-preziatuen eta perlen aukeraketa aberatsagatik ezaguna. Betiko klasikoetatik diseinu garaikideetara, haien dendek kalitatea eta dotoretasuna eskaintzen dituzte.

LIALI Jewellery-eko opari txartelak aukera esanguratsuetara irekitzen du—konpromiso eraztunak, eguneroko distira edo pieza neurrira egindakoak—jasotzaileek gustuko duten estiloa, metala eta harria hauta ditzaten. Opari dotorea da urtebetetze, urteurren eta ospakizunetarako.

Dendan arreta eta pertsonalizazio aukerekin, LIALI Jewellery-k konfiantza eta luxua eramaten ditu erosketa bakoitzera.

Nola Bidali LIALI Jewellery Erregalu-txartel Bat

1

Sortu zure Joyogram

Txartel edo taula digitala. Zuk eta beste kolaboratzaileek mezu pertsonalizatuak, gifak, bideoak edo argazkiak gehi ditzakezue pertsonalizatzeko.

Message icon
2

Bildu ekarpenak

Erraz jartzen dugu opari-txartelerako dirua biltzea partekatzeko esteka erraz baten bidez. Edo zuk zeuk ere eros dezakezu zuzenean.

Piggy bank icon
3

Bidali poza!

Hartzaileak Joyogram digitala jasoko du bere opari-txartelarekin batera, eta gure marka askoren artetik aukeratu ahal izango du, hala nola LIALI Jewellery UAE.

Send joy icon

Opari-txartelaren xehetasunak

Balioak

Edozein AED zenbateko

Gutxieneko zenbatekoa

50 AED

Gehieneko zenbatekoa

5000 AED

Erabili

Dendan

Iraungitzea

12 months

Baldintzak eta xedapenak

• Txeku hau YouGotaGift-ek hornitzen du.
• E-gift txartel hau ezingo da trukatu 18k edo 22k urrezko apaingarriengatik, urre txanponengatik edo diamante solteengatik.
• E-gift txartel hau UAEko edozein LIALI Jewellery dendatan erabil daiteke.
• E-gift txartel hau balio osoa behin erabiltzeko da, bestelakorik adierazi ezean.
• Iraungitako e-gift txartelak ezin dira luzatu, trukatu edo itzuli.
• YouGotaGift-ek ez du cashback‑ik, diru itzulketa edo itzulerarik onartzen.

Sortu talde-txartel bat linean!

Hasi zure Joyogram egiten oraintxe bertan! Ez da kreditu-txartelik behar!