Melody House UAE Gift Card

  • Bidali e-txartel eder bat Melody House opari-txartel honekin barruan!
  • Zure jasotzaileak Melody Housen edo beste edozeinetan gastatu ahal izango du opari-txartela gure markak haien herrialdean onartzen ditugun
Greeting card
Melody House

Erosi Melody House Erregalu-txartel Bat

Melody House AEEn (UAE) musika saltzaile nagusietako bat da, eta musikal-instrumentu, estudio-ekipo eta audio-profesional osagarrien gama zabal bat eskaintzen du. Gitarretatik eta teklatuetatik mikrofonoak, nahasgailuak eta grabazio-ekipamendura, denda markarik onenak daramatza.

Melody House opari-txartel bat aukeraketa pentsakor eta egokia da musikari, ekoizle, DJ eta soinuen ingeniarientzat. Askatasuna ematen die behar duten instrumentua edo estudio-ekipoa zehazki aukeratzeko, langile adituek eta kalitate eta zerbitzuaren ospeak babestuta.

Nola Bidali Melody House Erregalu-txartel Bat

1

Sortu zure Joyogram

Txartel edo taula digitala. Zuk eta beste kolaboratzaileek mezu pertsonalizatuak, gifak, bideoak edo argazkiak gehi ditzakezue pertsonalizatzeko.

Message icon
2

Bildu ekarpenak

Erraz jartzen dugu opari-txartelerako dirua biltzea partekatzeko esteka erraz baten bidez. Edo zuk zeuk ere eros dezakezu zuzenean.

Piggy bank icon
3

Bidali poza!

Hartzaileak Joyogram digitala jasoko du bere opari-txartelarekin batera, eta gure marka askoren artetik aukeratu ahal izango du, hala nola Melody House UAE.

Send joy icon

Opari-txartelaren xehetasunak

Balioak

Edozein AED zenbateko

Gutxieneko zenbatekoa

50 AED

Gehieneko zenbatekoa

5000 AED

Erabili

Dendan

Iraungitzea

12 months

Baldintzak eta xedapenak

• Bono hau YOUGotaGift-ek kudeatzen du.
• E-Gift Card hau Melody House dendetan baliagarria da EAEn zehar.
• E-Gift Card hau balio osoagatik behin bakarrik erosteko balio du, bestela adierazi ezean.
• E-Gift Card hau ezin da aplikatu deskontatutako produktuetarako, edizio mugatuetarako, beherapeneko artikuluetarako edo instrumentuen konponketa-zerbitzuetarako.
• Iraungi diren E-Gift Card-ak ezin dira luzatu, trukatu edo itzuli.
• YouGotaGift.com-ek ez du cashback-a, itzulpenerik edo itzulpenik onartzen.

Sortu talde-txartel bat linean!

Hasi zure Joyogram egiten oraintxe bertan! Ez da kreditu-txartelik behar!