N'Go Shoes France Gift Card

  • Bidali e-txartel eder bat N'Go Shoes opari-txartel honekin barruan!
  • Zure jasotzaileak N'Go Shoesn edo beste edozeinetan gastatu ahal izango du opari-txartela gure markak haien herrialdean onartzen ditugun
Greeting card
N'Go Shoes

Erosi N'Go Shoes Erregalu-txartel Bat

N'Go Shoes zapatila, poltsa eta osagarri garaikideak sortzen ditu, Vietnamgo eskulangintzaren ohorea eginez. Sinbolo‑eredu bereziak emakume artisauen eskuz egiten dira, teknika tradizionalak erakutsiz eta eguneroko estiloari nortasun berezia emanez.

N'Go Shoes opari‑txartelak joera‑sortzaileei eta kontziente erosleei egokitzen zaie, gogoko diseinu eta neurriak aukeratzeko askatasuna emanez. Erosketa bakoitzak Vietnamgo eskualde urrunetako eskolen eraikuntza proiektuak laguntzen ditu, estiloa eta eragin soziala elkarren ondoan eramanez.

Nahiko zapatilletatik motxiletara eta osagarri guztietara, N'Go Shoes erosotasuna, kalitatea eta kultura‑ondarea uztartzen ditu.

Nola Bidali N'Go Shoes Erregalu-txartel Bat

1

Sortu zure Joyogram

Txartel edo taula digitala. Zuk eta beste kolaboratzaileek mezu pertsonalizatuak, gifak, bideoak edo argazkiak gehi ditzakezue pertsonalizatzeko.

Message icon
2

Bildu ekarpenak

Erraz jartzen dugu opari-txartelerako dirua biltzea partekatzeko esteka erraz baten bidez. Edo zuk zeuk ere eros dezakezu zuzenean.

Piggy bank icon
3

Bidali poza!

Hartzaileak Joyogram digitala jasoko du bere opari-txartelarekin batera, eta gure marka askoren artetik aukeratu ahal izango du, hala nola N'Go Shoes France.

Send joy icon

Opari-txartelaren xehetasunak

Balioak

50, 75, 100 (EUR)

Gutxieneko zenbatekoa

Bat ere ez

Gehieneko zenbatekoa

Bat ere ez

Erabili

Online

Iraungitzea

12 Months

Baldintzak eta xedapenak

• Webgunean soilik erabil daiteke: ngo-shoes.com.
• Ez da erabilgarria N'Go Shoes opari‑txartel bat erosteko.
• Ez du bidalketa‑kostuak estaltzen (doakoa €75 erosketatik aurrera).
• Askotan erabil daiteke.
• Webgunean dauden promozioekin konbinatu daiteke.
• Ezin da beste opari‑kodeekin konbinatu.
• Ez itzul daiteke eta ezin da trukatu.

Sortu talde-txartel bat linean!

Hasi zure Joyogram egiten oraintxe bertan! Ez da kreditu-txartelik behar!