Drummond Golf Australia-lahjakortti

  • Lähetä kaunis e-kortti, jossa on mukana tämä Drummond Golf-lahjakortti!
  • Vastaanottajasi voi käyttää lahjakortin Drummond Golf tai missä tahansa muussa tukemassamme brändissä hänen maassaan.
Greeting card
Drummond Golf

Osta Drummond Golf-lahjakortti

Drummond Golf on Australian johtava golftarvikkeiden jälleenmyyjä, tarjoten laajan valikoiman johtavia brändejä klubeissa, palloissa, laukuissa, vaatteissa, jalkineissa, etäisyysmittareissa ja harjoitteluvarusteissa. Omistajavetoisissa liikkeissä ja asiantuntevalla neuvonnalla golfaajat saavat luotettavaa opastusta ja yksilöllistä välineiden sovitusta.

Drummond Golf -lahjakortti on ihanteellinen kaikentasoisille golfaajille—aloittelijoista pienen tasoituksen omaaviin—sallien heidän valita oikeat välineet, vaatteet tai tarvikkeet parantamaan peliään ja nauttimaan enemmän ajastaan kentällä.

Yli 50 toimipaikalla valtakunnallisesti ja tunnetulla palvelulla ja kilpailukykyisillä hinnoilla, Drummond Golf tekee tarpeellisen löytämisestä helppoa.

Näin lähetät Drummond Golf-lahjakortin

1

Luo oma Joyogram

Digitaalinen kortti tai taulu. Sinä ja muut osallistujat voitte lisätä personoituja viestejä, gifejä, videoita tai valokuvia tehdäksemme siitä henkilökohtaisen.

Message icon
2

Kerää osallistumiset

Teemme rahan keräämisestä lahjakorttia varten helpoksi jaettavan linkin kautta. Voit myös ostaa sen itse suoraan.

Piggy bank icon
3

Lähetä iloa!

Vastaanottaja saa digitaalisen Joyogramin yhdessä lahjakortin kanssa ja voi valita monista brändeistämme, kuten Drummond Golf Australia.

Send joy icon

Lahjakortin tiedot

Nimellisarvot

Mikä tahansa AUD -määrä

Vähimmäismäärä

5 AUD

Enimmäismäärä

500 AUD

Verkkosivusto

drummondgolf.com.au

Käyttö

Verkossa & Myymälässä

Viimeinen voimassaolopäivä

3 Years

Ehdot

• Näitä ehtoja sovelletaan kaikkiin Drummond Golf Pty Ltd:n tai sen puolesta myönnettyihin lahjakortteihin ja sähköisiin e-lahjakortteihin
• Ostaessasi, lunastaessasi tai yrittäessäsi lunastaa lahjakortin, sitoudut näihin ehtoihin
• Voimassa olevien tuotteiden ostamiseen verkossa ja osallistuvissa Drummond Golf -liikkeissä
• Lahjakortti on voimassa 36 kuukautta myöntämispäivästä
• Lahjakortteja ei voi palauttaa eikä vaihtaa rahaksi
• Vaihtorahaa ei anneta

Luo verkkotervehdyskortti!

Aloita Joyogramin teko heti! Ei luottokorttia tarvita!