Global Auto Card Australia-lahjakortti

  • Lähetä kaunis e-kortti, jossa on mukana tämä Global Auto-lahjakortti!
  • Vastaanottajasi voi käyttää lahjakortin Global Auto tai missä tahansa muussa tukemassamme brändissä hänen maassaan.
Greeting card
Global Auto

Osta Global Auto-lahjakortti

Global Auto tarjoaa vertaansa vailla olevan pääsyn autovuokrauksiin laajan verkostonsa kautta, jota Expedia tukee. 45 000 toimipisteen ja 110 autovuokrausbrändin, kuten Hertz, Alamo, Avis ja Budget, verkosto palvelee matkustustarpeita 190 maassa.

Global Auto -lahjakortti on ihanteellinen usein matkustaville tai erityistä matkaa suunnitteleville. Sen laaja kansainvälinen läsnäolo takaa mukavuuden ja valinnanvaran mihin tahansa matkasuunnitelmaan.

Hyödyntäen huippubrändejä tämä lahjakortti tekee joustavuudesta matkustuksessa todellisuutta ja parantaa matkakokemusta vaivattomasti.

Näin lähetät Global Auto-lahjakortin

1

Luo oma Joyogram

Digitaalinen kortti tai taulu. Sinä ja muut osallistujat voitte lisätä personoituja viestejä, gifejä, videoita tai valokuvia tehdäksemme siitä henkilökohtaisen.

Message icon
2

Kerää osallistumiset

Teemme rahan keräämisestä lahjakorttia varten helpoksi jaettavan linkin kautta. Voit myös ostaa sen itse suoraan.

Piggy bank icon
3

Lähetä iloa!

Vastaanottaja saa digitaalisen Joyogramin yhdessä lahjakortin kanssa ja voi valita monista brändeistämme, kuten Global Auto Card Australia.

Send joy icon

Lahjakortin tiedot

Nimellisarvot

Mikä tahansa AUD -määrä

Vähimmäismäärä

50 AUD

Enimmäismäärä

1500 AUD

Käyttö

Verkossa

Viimeinen voimassaolopäivä

No Expiry

Ehdot

• Global Auto Card -lahjakortin myöntää Global Hotel Card, Inc.
• Lahjakortin käyttö tarkoittaa näiden ehtojen hyväksymistä, joita voidaan muuttaa milloin tahansa.
• Täydelliset ehdot ja määräykset löytyvät osoitteesta
• Lahjakortit eivät vanhene.

Luo verkkotervehdyskortti!

Aloita Joyogramin teko heti! Ei luottokorttia tarvita!