Guitar Center-lahjakortti

  • Lähetä kaunis e-kortti, jossa on mukana tämä Guitar Center-lahjakortti!
  • Vastaanottajasi voi käyttää lahjakortin Guitar Center tai missä tahansa muussa tukemassamme brändissä hänen maassaan.
Greeting card
Guitar Center

Osta Guitar Center-lahjakortti

Guitar Center tarjoaa valtavan valikoiman soittimia ja ammattitason audiolaitteita—kitaroita, vahvistimia, rumpuja, syntetisaattoreita, äänityslaitteita, livemusiikkivälineitä, DJ-laitteita ja valaistusta. Jo yli 50 vuotta se on auttanut muusikoita luomaan, äänittämään ja esiintymään.

Guitar Center -lahjakortti on joustava valinta soittajille ja tuottajille. Alkeiskokonaisuuksista boutique-pedaaleihin ja studiotarvikkeisiin, saajat voivat tutkia huippumerkkejä ja löytää inspiraation antavaa laitteistoa.

Koko maan kattavilla myymälöillä ja laajalla verkkoasetelmalla Guitar Center tarjoaa asiantuntevaa ohjausta ja käytännön kokemuksia kaikentasoisille muusikoille.

Näin lähetät Guitar Center-lahjakortin

1

Luo oma Joyogram

Digitaalinen kortti tai taulu. Sinä ja muut osallistujat voitte lisätä personoituja viestejä, gifejä, videoita tai valokuvia tehdäksemme siitä henkilökohtaisen.

Message icon
2

Kerää osallistumiset

Teemme rahan keräämisestä lahjakorttia varten helpoksi jaettavan linkin kautta. Voit myös ostaa sen itse suoraan.

Piggy bank icon
3

Lähetä iloa!

Vastaanottaja saa digitaalisen Joyogramin yhdessä lahjakortin kanssa ja voi valita monista brändeistämme, kuten Guitar Center.

Send joy icon

Lahjakortin tiedot

Nimellisarvot

Mikä tahansa USD -määrä

Vähimmäismäärä

25 USD

Enimmäismäärä

500 USD

Verkkosivusto

guitarcenter.com

Käyttö

Verkossa & Myymälässä

Viimeinen voimassaolopäivä

No expiry

Ehdot

• Suojaa tätä korttia kuin käteistä.
• Kortin käyttäminen tarkoittaa näiden ehtojen hyväksymistä.
• Korttia ei vaihdeta, mikäli se katoaa, varastetaan tai käytetään ilman lupaasi.
• Lahjakorttia voit käyttää ostoksiin kaikissa Guitar Center -myymälöissä koko maassa.
• Ostot vähennetään lahjakorttisi saldosta, kunnes saldo on nolla.
• Nykyinen saldo näkyy kuitissasi.
• Tätä lahjakorttia ei voi lunastaa käteisenä, paitsi lain edellyttämissä tapauksissa.
• Kortille voi lisätä arvoa.

Luo verkkotervehdyskortti!

Aloita Joyogramin teko heti! Ei luottokorttia tarvita!