Michael Kors UAE-lahjakortti

  • Lähetä kaunis e-kortti, jossa on mukana tämä Michael Kors-lahjakortti!
  • Vastaanottajasi voi käyttää lahjakortin Michael Kors tai missä tahansa muussa tukemassamme brändissä hänen maassaan.
Greeting card
Michael Kors

Osta Michael Kors-lahjakortti

Michael Kors tarjoaa upean valikoiman ylellisiä asusteita ja valmiita vaatteita, mikä tekee siitä suositun brändin muodin ystävien keskuudessa ympäri maailmaa. Tunnettu korkealaatuisista malleistaan, Michael Kors tarjoaa lukuisia tyylejä, joita voi etsiä myymälöissä.

Michael Kors -lahjakortti on ihanteellinen lahja muodin harrastajille, sillä se antaa saajalle vapauden tutkia ja valita brändin eleganttien tuotteiden joukosta. Olipa kyse tyylikkäästä käsilaukusta tai muodikkaasta asukokonaisuudesta, saaja löytää varmasti jotain erityistä.

Michael Kors erottuu hienostuneisuuden ja ylellisyyden maineellaan, mikä tekee sen lahjakortista arvokkaan tyylin ilmentymän.

Näin lähetät Michael Kors-lahjakortin

  1. Luo oma Joyogram

    Digitaalinen kortti tai taulu. Sinä ja muut osallistujat voitte lisätä personoituja viestejä, gifejä, videoita tai valokuvia tehdäksemme siitä henkilökohtaisen.

  2. Kerää osallistumiset

    Teemme rahan keräämisestä lahjakorttia varten helpoksi jaettavan linkin kautta. Voit myös ostaa sen itse suoraan.

  3. Lähetä iloa!

    Vastaanottaja saa digitaalisen Joyogramin yhdessä lahjakortin kanssa ja voi valita monista brändeistämme, kuten Michael Kors UAE.

Lahjakortin tiedot

Nimellisarvot

Mikä tahansa AED -määrä

Vähimmäismäärä

50 AED

Enimmäismäärä

5000 AED

Käyttö

Myymälässä

Viimeinen voimassaolopäivä

12 Months

Verkkosivustogiftcards.experience-muse.com/en-ae

Ehdot

• Lunastettavissa vain UAE:n myymälöissä
• Michael Kors on osallistuva brändi MUSE Lahjakortti- ja kanta-asiakasohjelmassa.
• eLahjakortit ovat voimassa 365 päivää myöntöpäivästä.
• eLahjakortit eivät ole debit- tai credit-kortteja, pankkitilejä, shekhiohjelmia tai veloituskortteja.
• eLahjakortteja ei voi käyttää Cash-on-Delivery-tilauksissa tai tuotteita/palveluita, jotka MUSE:n harkinnan mukaan on poissuljettu.
• eLahjakortteja voidaan lunastaa ainoastaan osallistuvissa MUSE-brändiliikkeissä

Luo verkkotervehdyskortti!

Aloita Joyogramin teko heti! Ei luottokorttia tarvita!