Microsoft Xbox Live Gift Card UAE-lahjakortti

  • Lähetä kaunis e-kortti, jossa on mukana tämä Microsoft Xbox Live-lahjakortti!
  • Vastaanottajasi voi käyttää lahjakortin Microsoft Xbox Live tai missä tahansa muussa tukemassamme brändissä hänen maassaan.
Greeting card
Microsoft Xbox Live

Osta Microsoft Xbox Live-lahjakortti

Microsoft Xbox Live yhdistää pelaajat valtavaan digitaaliseen kirjastoon Xbox-konsoleilla ja Windows PC:illä. Tutustu kassakonehitteihin, indie-suosikkeihin, pelin lisäosiin ja pelin sisäiseen valuuttaan Xbox-ekosysteemin sisällä olevan Microsoft Storen kautta.

Microsoft Xbox Live -lahjakortti on monikäyttöinen valinta pelaajille. Se antaa heidän valita tarkalleen mitä he haluavat—uusimmista julkaisuista DLC: hen, karttoihin, ulkonäköihin ja muuhun—tehden siitä harkitun lahjan mille tahansa pelaajalle ja mihin tahansa tilaisuuteen.

Microsoftin tukemana se on luotettava tapa parantaa peliä Xbox- ja Windows-laitteilla.

Näin lähetät Microsoft Xbox Live-lahjakortin

1

Luo oma Joyogram

Digitaalinen kortti tai taulu. Sinä ja muut osallistujat voitte lisätä personoituja viestejä, gifejä, videoita tai valokuvia tehdäksemme siitä henkilökohtaisen.

Message icon
2

Kerää osallistumiset

Teemme rahan keräämisestä lahjakorttia varten helpoksi jaettavan linkin kautta. Voit myös ostaa sen itse suoraan.

Piggy bank icon
3

Lähetä iloa!

Vastaanottaja saa digitaalisen Joyogramin yhdessä lahjakortin kanssa ja voi valita monista brändeistämme, kuten Microsoft Xbox Live Gift Card UAE.

Send joy icon

Lahjakortin tiedot

Nimellisarvot

59, 99, 199 (AED)

Vähimmäismäärä

Ei mitään

Enimmäismäärä

Ei mitään

Verkkosivusto

xbox.com/en-AE

Käyttö

Verkossa

Viimeinen voimassaolopäivä

12 Months

Ehdot

• Microsoft Xbox Live -lahjakortti on tarkoitettu verkkomyyntiin
• Toimii Microsoft Store -verkkokaupassa, Windows 10:ssä, Xbox Onessa ja Xbox 360:ssä (edellyttää Xbox Liveä)
• Alueellisesti Lähi-itään rajoitettu
• Ei toimi fyysisissä Microsoft-myymälöissä
• Voimassa vain kertakäyttöön
• Kun se on lunastettu Yhdistyneiden Arabiemiirikuntien Microsoft-tilille, koko koodin arvo hyvitetään ja sitä voidaan käyttää valtuutettuihin ostoksiin (poikkeuksia sovelletaan), jotka on tehty suoraan Microsoftin valituissa digitaalisissa kaupoissa
• Hyväksyttävät ostokset ja hinnat vaihtelevat alueittain

Luo verkkotervehdyskortti!

Aloita Joyogramin teko heti! Ei luottokorttia tarvita!