Global Auto Card Canada ajándékkártya

  • Küldj egy szép e-képeslapot, amelyben egy Global Auto ajándékkártya található!
  • A címzett kiválaszthatja, hogy a Global Auto ajándékkártyát vagy bármelyik másik általunk támogatott márkánál használja fel az országában.
Greeting card
Global Auto

Vásárolj egy Global Auto ajándékkártyát

A Global Auto hozzáférést biztosít lenyűgöző számú autókölcsönzőhöz a világ 45 000 helyszínén, együttműködve olyan vezető márkákkal, mint a Hertz, Alamo, Avis és még sokan mások. Az ajándékkártyával az autóbérlés soha nem volt ilyen egyszerű és kényelmes.

A Global Auto ajándékkártya ideális választás utazóknak és ingázóknak, akik értékelik a rugalmasságot és a kényelmet. Legyen szó üzleti útról vagy hétvégi kiruccanásról, az egyszerű online foglalás biztosítja, hogy a címzettek minden alkalomra megtalálják a tökéletes járművet.

Válassza a Global Autot a zökkenőmentes autókölcsönzési élményért, amelyet csúcskategóriás márkák támogatnak. Ez az ajándék bármilyen útitervhez alkalmazkodik.

Hogyan küldj egy Global Auto ajándékkártyát

1

Hozd létre a Joyogramodat

Egy digitális kártya vagy fal. Te és más hozzájárulók személyre szabott üzeneteket, gifeket, videókat vagy fotókat adhattok hozzá, hogy igazán személyes legyen.

Message icon
2

Gyűjts hozzájárulásokat

Egyszerűvé tesszük a pénzgyűjtést ajándékkártyára egy könnyen megosztható linken keresztül. Vagy megveheted közvetlenül te magad is.

Piggy bank icon
3

Küldj örömöt!

A címzett megkapja a digitális Joyogramot az ajándékkártyájával együtt, és számos márkánk közül választhat, ahol felhasználhatja, például a Global Auto Card Canada esetében.

Send joy icon

Ajándékkártya részletei

Címletek

Bármilyen összeg CAD

Minimális összeg

50 CAD

Maximális összeg

1250 CAD

Beváltás

Online

Lejárat

No Expiry

Felhasználási feltételek

• A Global Auto Card kibocsátója a Global Hotel Card, Inc.
• Az ajándékkártya használatával elfogadja ezeket a feltételeket és rendelkezéseket.
• A feltételek bármikor módosíthatók.
• Az ajándékkártyák nem járnak le.

Készíts online csoportos üdvözlőkártyát!

Kezdd el készíteni a Joyogram kártyádat most! Nem kell bankkártya!