Maison Mathis UAE ajándékkártya

  • Küldj egy szép e-képeslapot, amelyben egy Maison Mathis ajándékkártya található!
  • A címzett kiválaszthatja, hogy a Maison Mathis ajándékkártyát vagy bármelyik másik általunk támogatott márkánál használja fel az országában.
Greeting card
Maison Mathis

Vásárolj egy Maison Mathis ajándékkártyát

A Maison Mathis egy szomszédságban található étterem és bár, amelyet Belgium gazdag ételkultúrája és a legjobb európai konyhák inspiráltak. Számíts kézműves kenyerekre, bőséges főételekre, fatüzelésű harapnivalókra és barista kávéra, amelyeket egy meleg, kortárs környezetben szolgálnak fel.

A Maison Mathis ajándékkártya átgondolt ajándék bárkinek, aki szereti az autentikus európai étkezést - ideális reggelire, villásreggelire, vagy vacsorára barátokkal, randevúk estéjére, vagy laza találkozásokra.

A vendégszerető kiszolgálásról és minőségi alapanyagokról ismert Maison Mathis vonzó légkört biztosít az Emirátusokbeli helyszínein.

Hogyan küldj egy Maison Mathis ajándékkártyát

1

Hozd létre a Joyogramodat

Egy digitális kártya vagy fal. Te és más hozzájárulók személyre szabott üzeneteket, gifeket, videókat vagy fotókat adhattok hozzá, hogy igazán személyes legyen.

Message icon
2

Gyűjts hozzájárulásokat

Egyszerűvé tesszük a pénzgyűjtést ajándékkártyára egy könnyen megosztható linken keresztül. Vagy megveheted közvetlenül te magad is.

Piggy bank icon
3

Küldj örömöt!

A címzett megkapja a digitális Joyogramot az ajándékkártyájával együtt, és számos márkánk közül választhat, ahol felhasználhatja, például a Maison Mathis UAE esetében.

Send joy icon

Ajándékkártya részletei

Címletek

Bármilyen összeg AED

Minimális összeg

50 AED

Maximális összeg

5000 AED

Beváltás

Üzletben

Lejárat

12 months

Felhasználási feltételek

• Ezt az utalványt a YOUGotaGift működteti.
• Ez az eGift kártya beváltható az Egyesült Arab Emirátusokbeli Maison Mathis éttermekben.
• Előzetes előjegyzés szükséges, az időpont foglalás elérhetőség függvénye.
• Lejárt eGift kártyák nem hosszabbíthatók meg, nem cserélhetők vagy téríthetők vissza.

Készíts online csoportos üdvözlőkártyát!

Kezdd el készíteni a Joyogram kártyádat most! Nem kell bankkártya!