Minecraft Minecoins 3500 Belgium ajándékkártya

  • Küldj egy szép e-képeslapot, amelyben egy Minecraft Minecoins ajándékkártya található!
  • A címzett kiválaszthatja, hogy a Minecraft Minecoins ajándékkártyát vagy bármelyik másik általunk támogatott márkánál használja fel az országában.
Greeting card
Minecraft Minecoins

Vásárolj egy Minecraft Minecoins ajándékkártyát

A Minecraft Minecoinok a Minecraft Marketplace játékon belüli valutája, amely hozzáférést biztosít a skinekhez, textúra csomagokhoz, világokhoz, összeállítási csomagokhoz és más közösségi tartalmakhoz, amelyek rendszeresen frissülnek.

A Minecraft Minecoins ajándékkártya rugalmas ajándék minden Minecraft rajongó számára. Lehetővé teszi, hogy kiválasszák azokat az alkotásokat, amelyek inspirálják őket, testreszabják megjelenésüket, és új játékstílusokat nyissanak meg—akár építenek, fedeznek fel, vagy minijátékokba szállnak be.

Globális közössége által megbízható, a Minecraft Minecoinok lehetővé teszik, hogy könnyedén böngéssz egy hatalmas könyvtárban, és közvetlenül támogasd a készítőket.

Hogyan küldj egy Minecraft Minecoins ajándékkártyát

1

Hozd létre a Joyogramodat

Egy digitális kártya vagy fal. Te és más hozzájárulók személyre szabott üzeneteket, gifeket, videókat vagy fotókat adhattok hozzá, hogy igazán személyes legyen.

Message icon
2

Gyűjts hozzájárulásokat

Egyszerűvé tesszük a pénzgyűjtést ajándékkártyára egy könnyen megosztható linken keresztül. Vagy megveheted közvetlenül te magad is.

Piggy bank icon
3

Küldj örömöt!

A címzett megkapja a digitális Joyogramot az ajándékkártyájával együtt, és számos márkánk közül választhat, ahol felhasználhatja, például a Minecraft Minecoins 3500 Belgium esetében.

Send joy icon

Ajándékkártya részletei

Címletek

19.99 (EUR)

Minimális összeg

Nincs

Maximális összeg

Nincs

Beváltás

Online

Lejárat

12 Months

Felhasználási feltételek

• Nem kompatibilis a PlayStation vagy a Minecraft: Java Edition verzióval.
• A Minecraft Earth Store vagy a Minecraft Marketplace verziója szükséges a Minecoinokhoz.
• Frissítések szükségesek lehetnek.
• A Minecoinjaid az Xbox Live fiókodhoz lesznek kapcsolva.
• Minecraft Minecoins Pack: 3500 Minecoins.
• Használd a Minecoinokat tartalom vásárlására a Minecraftban; kivételek lehetnek.
• Fedezz fel új játékstílusokat és böngéssz egy folyamatosan frissülő tartalomkönyvtárban.

Készíts online csoportos üdvözlőkártyát!

Kezdd el készíteni a Joyogram kártyádat most! Nem kell bankkártya!