Sharaf DG UAE ajándékkártya

  • Küldj egy szép e-képeslapot, amelyben egy Sharaf DG ajándékkártya található!
  • A címzett kiválaszthatja, hogy a Sharaf DG ajándékkártyát vagy bármelyik másik általunk támogatott márkánál használja fel az országában.
Greeting card
Sharaf DG

Vásárolj egy Sharaf DG ajándékkártyát

A Sharaf DG a legnagyobb elektronikai márkákat hozza egy tető alá, a fogyasztói technológiától és informatikától a házimozi és főbb háztartási készülékekig. Fedezze fel az okostelefonokat, laptopokat, tévéket, audio rendszereket, kamerákat, kiegészítőket és még sok mást országos üzlethálózatukban.

A Sharaf DG ajándékkártya lehetővé teszi a címzettek számára, hogy maguk válasszák ki, amire szükségük van—legyen az egy új telefon, egy gamer fejlesztés vagy okos otthoni kellékek. Ez egy sokoldalú választás születésnapokra, ünneplésekre és technológiai vásárlókra.

A változatosságról és értékről ismert Sharaf DG a minőségi elektronika és a szakszerű bolti tanácsadás kedvelt célpontja.

Hogyan küldj egy Sharaf DG ajándékkártyát

1

Hozd létre a Joyogramodat

Egy digitális kártya vagy fal. Te és más hozzájárulók személyre szabott üzeneteket, gifeket, videókat vagy fotókat adhattok hozzá, hogy igazán személyes legyen.

Message icon
2

Gyűjts hozzájárulásokat

Egyszerűvé tesszük a pénzgyűjtést ajándékkártyára egy könnyen megosztható linken keresztül. Vagy megveheted közvetlenül te magad is.

Piggy bank icon
3

Küldj örömöt!

A címzett megkapja a digitális Joyogramot az ajándékkártyájával együtt, és számos márkánk közül választhat, ahol felhasználhatja, például a Sharaf DG UAE esetében.

Send joy icon

Ajándékkártya részletei

Címletek

Bármilyen összeg AED

Minimális összeg

50 AED

Maximális összeg

5000 AED

Beváltás

Üzletben

Lejárat

12 months

Felhasználási feltételek

• Ezt az utalványt a YOUGotaGift biztosítja.
• Ez az eGift Card online vásárlásokra nem érvényes.
• Ez az eGift Card bármely Sharaf DG üzletben váltható be a UAE területén.
• Az eGift Card a Sharaf DG tulajdona, és nem váltható készpénzre. Nem szolgál csekk, garancia vagy bankkártya helyettesítésére.
• Ez az eGift Card csak egyszeri vásárlásra használható fel.
• A vásárlás során nem felhasznált összeg elvész.
• Amennyiben a tranzakció összege meghaladja az ajándékkártya értékét...

Készíts online csoportos üdvözlőkártyát!

Kezdd el készíteni a Joyogram kártyádat most! Nem kell bankkártya!