Hot Topic Cadeaubon

  • Stuur een mooie e-card met deze Hot Topic cadeaubon erin!
  • Je ontvanger kan ervoor kiezen om de cadeaubon bij Hot Topic of bij een van de andere merken die we in hun land ondersteunen te besteden.
Greeting card
Hot Topic

Koop een Hot Topic cadeaubon

Hot Topic combineert muziek, popcultuur en alternatieve stijl met een ruime selectie bandshirts, grafische tops, jurken, denim en schoenen. Vind gelicenseerde merchandise van anime, games, films en tv, plus sieraden, tassen, beautyproducten en verzamelitems.

Een Hot Topic cadeaubon is een flexibele keuze voor fans en trendsetters. Of ze nu fan zijn van klassieke rock, K-pop, superhelden of anime, ze kunnen kleding, accessoires en fanartikelen kiezen die bij hun stijl passen.

Hot Topic staat bekend om exclusieve samenwerkingen, beperkte oplagen en inclusieve maten, wat het een opvallende bestemming maakt voor unieke, fandom-eerste mode.

Hoe stuur je een Hot Topic cadeaubon

1

Maak je Joyogram

Een digitale kaart of prikbord. Jij en andere bijdragers kunnen persoonlijke berichten, gifs, video’s of foto’s toevoegen om het persoonlijk te maken.

Message icon
2

Verzamel bijdragen

We maken het eenvoudig om geld in te zamelen voor een cadeaubon via een makkelijk deelbare link. Of je koopt er zelf direct één.

Piggy bank icon
3

Stuur joy!

Je ontvanger krijgt het digitale Joyogram samen met de cadeaubon en kan kiezen uit onze vele merken waarin ze het kunnen gebruiken, zoals Hot Topic.

Send joy icon

Details van de cadeaubon

Denominaties

Elk bedrag in USD

Minimumbedrag

15 USD

Maximumbedrag

500 USD

Inwisselen

Online & In de winkel

Vervaldatum

Geen

Voorwaarden

• Deze kaart heeft geen waarde tenzij correct geactiveerd.
• Eenmaal geactiveerd kan de cadeaubon als betaalmiddel worden gebruikt in elke Hot Topic winkel.
• Niet inwisselbaar voor contant geld, behalve indien wettelijk vereist.
• Hot Topic, Inc. is niet verantwoordelijk voor verloren, gestolen of beschadigde kaarten.
• Aankoop, gebruik of acceptatie van deze kaart betekent acceptatie van deze voorwaarden en de toepasselijke wetten van de staat van uitgifte.
• Voor het saldo van de kaart of winkellocaties bel 800.892.8674.
• Hot Topic is een geregistreerd handelsmerk van Hot Topic Merchandising.

Maak een online groepkaart!

Begin nu met het maken van je Joyogram! Geen creditcard nodig!