Karta podarunkowa Amazon Prime India

  • Wyślij piękną e-kartkę z dołączoną kartą podarunkową Amazon Prime!
  • Twój odbiorca może wybrać, aby zrealizować kartę podarunkową w Amazon Prime lub w jednej z innych marek wspieranych przez nas w jego kraju.
Greeting card
Amazon Prime

Kup kartę podarunkową Amazon Prime

Amazon Prime to Twoje wejście do świata rozrywki i wygody. Dzięki członkostwu Amazon Prime uzyskujesz dostęp do szybkiej i bezpłatnej dostawy, wcześniejszego dostępu do ekskluzywnych ofert, popularnych i ekskluzywnych filmów oraz seriali na Prime Video, muzyki bez reklam i wielu innych korzyści.

Karta podarunkowa Amazon Prime to doskonały prezent dla każdego, kto uwielbia rozrywkę i ceni wygodę. Pozwala obdarowanemu korzystać ze wszystkich korzyści członkostwa Amazon Prime, niezależnie czy chodzi o szybką dostawę, czy bogactwo dostępnych treści cyfrowych.

Amazon Prime ma coś dla każdego, co czyni go wszechstronnym i przemyślanym wyborem prezentowym na każdą okazję.

Jak wysłać kartę podarunkową Amazon Prime

1

Utwórz swój Joyogram

Cyfrowa karta lub tablica. Ty i inni uczestnicy możecie dodać spersonalizowane wiadomości, gify, filmy lub zdjęcia, aby nadać jej osobisty charakter.

Message icon
2

Zbierz wpłaty

Ułatwiamy zbieranie pieniędzy od uczestników na kartę podarunkową poprzez łatwy do udostępnienia link. Albo możesz kupić ją bezpośrednio samodzielnie.

Piggy bank icon
3

Wyślij radość!

Odbiorca otrzyma cyfrowy Joyogram wraz ze swoją kartą podarunkową i może wybrać jedną z wielu naszych marek, w których może jej użyć, takich jak Amazon Prime India.

Send joy icon

Szczegóły karty podarunkowej

Nominały

599, 1499 (INR)

Kwota minimalna

Brak

Kwota maksymalna

Brak

Strona internetowa

amazon.in/prime

Realizacja

Online

Ważność

12 Months

Warunki

• Niniejsze warunki mają zastosowanie do Bonu Amazon Prime wydanego przez Pine Labs Private Limited (Pine Labs).
• Amazon Prime Voucher jest przedpłaconym instrumentem płatniczym, który można wykorzystać do zakupu członkostw Amazon Prime (3-miesięcznych lub 12-miesięcznych) lub kart podarunkowych Amazon Pay Anytime na Amazon.in.
• Amazon Prime Voucher wygasa po 12 miesiącach od daty aktywacji, z zastrzeżeniem obowiązujących warunków.
• Bonu Amazon Prime nie można przenieść ani anulować po jego wydaniu.
• Karty kredytowe i debetowe...

Utwórz internetową kartkę grupową!

Zacznij tworzyć swój Joyogram już teraz! Nie potrzebujesz karty kredytowej!