Karta podarunkowa Forest Essentials Kuwait

  • Wyślij piękną e-kartkę z dołączoną kartą podarunkową Forest Essentials!
  • Twój odbiorca może wybrać, aby zrealizować kartę podarunkową w Forest Essentials lub w jednej z innych marek wspieranych przez nas w jego kraju.
Greeting card
Forest Essentials

Kup kartę podarunkową Forest Essentials

Forest Essentials to luksusowa marka ajurwedyjska znana z autentycznych produktów pielęgnacyjnych opartych na starożytnych zasadach Ajurwedy. Składniki pochodzą z naturalnie rosnących roślin i ziół z lasów Himalajów, co gwarantuje czystość i jakość.

Karta podarunkowa Forest Essentials jest idealna dla osób ceniących połączenie wiekowych receptur z nowoczesną elegancją w codziennej pielęgnacji. Daje możliwość skorzystania z produktów oferujących unikalne i luksusowe doświadczenie jednej z najbardziej prestiżowych marek kosmetycznych.

Podarowanie karty Forest Essentials pozwala obdarowanemu odkryć świat, w którym tradycyjna Ajurweda spotyka współczesne innowacje w kosmetyce, co czyni ją przemyślanym prezentem.

Jak wysłać kartę podarunkową Forest Essentials

  1. Utwórz swój Joyogram

    Cyfrowa karta lub tablica. Ty i inni uczestnicy możecie dodać spersonalizowane wiadomości, gify, filmy lub zdjęcia, aby nadać jej osobisty charakter.

  2. Zbierz wpłaty

    Ułatwiamy zbieranie pieniędzy od uczestników na kartę podarunkową poprzez łatwy do udostępnienia link. Albo możesz kupić ją bezpośrednio samodzielnie.

  3. Wyślij radość!

    Odbiorca otrzyma cyfrowy Joyogram wraz ze swoją kartą podarunkową i może wybrać jedną z wielu naszych marek, w których może jej użyć, takich jak Forest Essentials Kuwait.

Szczegóły karty podarunkowej

Nominały

Dowolna kwota w KWD

Kwota minimalna

5 KWD

Kwota maksymalna

450 KWD

Realizacja

W sklepie

Ważność

3 Months

Warunki

• Forest Essentials jest marką uczestniczącą Apparel Group
• Na jedną transakcję można zrealizować tylko 1 voucher
• Nie dopuszcza się częściowego zrealizowania; częściowo użyte środki nie mogą zostać przywrócone ani ponownie wykorzystane
• Ta eGift Card jest ważna na JEDNORAZOWY zakup na pełną wartość karty
• Kartę można zrealizować na dowolne towary oferowane w sklepach Forest Essentials w Kuwejcie, z wyłączeniem centrów outletowych

Utwórz internetową kartkę grupową!

Zacznij tworzyć swój Joyogram już teraz! Nie potrzebujesz karty kredytowej!