Aldo Accessories UAE presentkort

  • Skicka ett vackert e-kort med detta Aldo Accessories presentkort inuti!
  • Din mottagare kan välja att använda presentkortet hos Aldo Accessories eller hos någon av de andra märken vi stöder i deras land.
Greeting card
Aldo Accessories

Köp ett presentkort från Aldo Accessories

Aldo Accessories tar mode i runway-anda till vardagen med ett brett utbud av handväskor, smycken, solglasögon, plånböcker, bälten och smålädervaror för kvinnor och män. Känd för trendriktig design och värde gör varumärket det enkelt att accessorisera.

Ett presentkort från Aldo Accessories är perfekt för födelsedagar, helgdagar eller tackgåvor, och ger mottagarna friheten att välja delar som matchar deras personliga stil—vare sig det är en uppseendeväckande väska, lager-på-lager-halsband, eller eleganta skuggor.

Omtyckt för sina nya kollektioner och säsongsutbud håller Aldo Accessories garderober aktuella med de senaste färgerna, texturerna och silhuetterna.

Så skickar du ett presentkort från Aldo Accessories

1

Skapa ditt Joyogram

Ett digitalt kort eller en tavla. Du och andra kan lägga till personliga hälsningar, gifs, videor eller foton för att göra det personligt.

Message icon
2

Samla bidrag

Vi gör det enkelt att samla in pengar till ett presentkort via en lättdelad länk. Eller så kan du köpa ett direkt själv.

Piggy bank icon
3

Skicka glädje!

Din mottagare får det digitala Joyogrammet tillsammans med sitt presentkort och kan välja bland våra många varumärken att använda det hos, till exempel Aldo Accessories UAE.

Send joy icon

Information om presentkort

Valörer

Valfritt belopp i AED

Minsta belopp

50 AED

Högsta belopp

5000 AED

Lös in

I butik

Giltighet

3 months

Villkor

• Aldo Accessories är ett deltagande varumärke i Apparel Group.
• När ett eGift Card har utfärdats kan det inte återbetalas.
• Ingen delvis inlösen är tillåten; om det löses in delvis, kan inte det återstående värdet återställas eller användas.
• Detta eGift Card är giltigt för ett enstaka köp mot dess fulla värde.
• Löses in mot varor i Aldo Accessories-butiker i UAE, exklusive outlet-mallar.

Skapa ett gruppkort online!

Börja göra din Joyogram nu! Inget kreditkort behövs!