Costa Coffee UAE presentkort

  • Skicka ett vackert e-kort med detta Costa Coffee presentkort inuti!
  • Din mottagare kan välja att använda presentkortet hos Costa Coffee eller hos någon av de andra märken vi stöder i deras land.
Greeting card
Costa Coffee

Köp ett presentkort från Costa Coffee

Costa Coffee serverar baristatillverkad espresso, latte, cappuccino, kylda drycker, teer och rik varm choklad, samt färska smörgåsar, snacks och bakverk. Kända för sina lena signaturblandningar och välkomnande caféer, är Costa Coffee en favorit för vardaglig komfort.

Ett Costa Coffee presentkort låter mottagare njuta av sin perfekta dryck och en bit när som helst stämningen slår till—morgonpiggnad, studiesession eller träff med vänner. Det är en mångsidig godbit för kaffeälskare och alla som uppskattar kvalitetscaféstunder.

Från mjölkfria alternativ till säsongens specialiteter, erbjuder Costa Coffee val för alla smaker.

Så skickar du ett presentkort från Costa Coffee

1

Skapa ditt Joyogram

Ett digitalt kort eller en tavla. Du och andra kan lägga till personliga hälsningar, gifs, videor eller foton för att göra det personligt.

Message icon
2

Samla bidrag

Vi gör det enkelt att samla in pengar till ett presentkort via en lättdelad länk. Eller så kan du köpa ett direkt själv.

Piggy bank icon
3

Skicka glädje!

Din mottagare får det digitala Joyogrammet tillsammans med sitt presentkort och kan välja bland våra många varumärken att använda det hos, till exempel Costa Coffee UAE.

Send joy icon

Information om presentkort

Valörer

Valfritt belopp i AED

Minsta belopp

25 AED

Högsta belopp

5000 AED

Lös in

I butik

Giltighet

6 months

Villkor

• Detta ePresentkort kan endast lösas in på deltagande Costa Coffee-lokaler i Förenade Arabemiraten.
• För platser, se listan över deltagande Costa Coffee UAE-butiker.
• Utgångna ePresentkort kan inte förlängas, bytas eller återbetalas.

Skapa ett gruppkort online!

Börja göra din Joyogram nu! Inget kreditkort behövs!