Kalyan Jewellers - Gold Jewellery UAE presentkort

  • Skicka ett vackert e-kort med detta Kalyan Jewellers presentkort inuti!
  • Din mottagare kan välja att använda presentkortet hos Kalyan Jewellers eller hos någon av de andra märken vi stöder i deras land.
Greeting card
Kalyan Jewellers

Köp ett presentkort från Kalyan Jewellers

Kalyan Jewellers är ett ledande smyckesmärke som är känt för utsökt hantverk i guld, diamanter och ädelstenar. Från arv-inspirerade designer till moderna stilar inkluderar kollektionerna armband, halsband, örhängen, ringar och bröllopsset.

Ett Kalyan Jewellers presentkort gör varje firande speciellt genom att ge mottagarna friheten att välja smycken som matchar deras smak och tillfälle. Det är ett genomtänkt sätt att dela kvalitet, äkthet och tidlös design.

Respekterat för sina kvalitetssäkrade guld, certifierade stenar och expertvägledning, erbjuder Kalyan Jewellers smycken som passar alla stilar och livsmilstolpar.

Så skickar du ett presentkort från Kalyan Jewellers

1

Skapa ditt Joyogram

Ett digitalt kort eller en tavla. Du och andra kan lägga till personliga hälsningar, gifs, videor eller foton för att göra det personligt.

Message icon
2

Samla bidrag

Vi gör det enkelt att samla in pengar till ett presentkort via en lättdelad länk. Eller så kan du köpa ett direkt själv.

Piggy bank icon
3

Skicka glädje!

Din mottagare får det digitala Joyogrammet tillsammans med sitt presentkort och kan välja bland våra många varumärken att använda det hos, till exempel Kalyan Jewellers - Gold Jewellery UAE.

Send joy icon

Information om presentkort

Valörer

Valfritt belopp i AED

Minsta belopp

50 AED

Högsta belopp

5000 AED

Lös in

I butik

Giltighet

12 Months

Villkor

• Kan lösas in på Kalyan Jewellers butiker endast i UAE; kan inte lösas in online.
• Detta ePresentkort kan inte lösas in för guldsmycken eller guldtackor.
• Detta ePresentkort är giltigt för en enda transaktion upp till kortets fulla värde, om inte annat anges.
• Utgångna ePresentkort kan inte förlängas.

Skapa ett gruppkort online!

Börja göra din Joyogram nu! Inget kreditkort behövs!