Tarxeta Regalo de McAfee Total Protection UAE

  • Envía unha fermosa tarxeta electrónica con esta tarxeta agasallo de McAfee Total Protection dentro!
  • O teu destinatario pode elixir gastar a tarxeta agasallo en McAfee Total Protection ou en calquera das outras marcas que apoiamos no seu país.
Greeting card
McAfee Total Protection

Compra unha tarxeta de agasallo de McAfee Total Protection

McAfee Total Protection ofrece ciberseguridade integral para a túa vida dixital, combinando antivirus avanzado, antimalware, protección contra ransomware e salvagardas de identidade e privacidade. Confiado por millóns de persoas, axuda a manter seguros os dispositivos e os datos persoais durante as túas actividades en liña.

Unha tarxeta regalo de McAfee Total Protection é unha elección coidada para familias, estudantes e profesionais que buscan protección fiable sen complicacións. É unha forma práctica de favorecer navegación máis segura, pagamentos protexidos e transmisións, compras e servizos bancarios con confianza.

Regala seguridade proactiva dunha marca líder en ciberseguridade con McAfee Total Protection.

Como enviar unha tarxeta de agasallo de McAfee Total Protection

1

Crea o teu Joyogram

Unha tarxeta ou taboleiro dixital. Ti e outras persoas colaboradoras podedes engadir mensaxes persoalizadas, gifs, vídeos ou fotos para facelo único.

Message icon
2

Recolle as contribucións

Facilitamos recoller diñeiro de colaboradoras/es para unha tarxeta regalo mediante unha ligazón fácil de compartir. Ou podes mercala ti directamente.

Piggy bank icon
3

Envía alegría!

A persoa destinataria recibe o Joyogram dixital xunto coa súa tarxeta regalo e pode escoller entre as nosas moitas marcas nas que usala, como McAfee Total Protection UAE.

Send joy icon

Detalles da tarxeta regalo

Denominacións

99 (AED)

Importe mínimo

Ningún

Importe máximo

Ningún

Sitio web

mcafee.com

Canjear

En liña

Caducidade

12 Months

Termos e condicións

• McAfee Total Protection é unha tenda en liña.
• Esta tarxeta eGift é válida durante 12 meses dende a compra.
• O código de activación é válido para un máximo de 5 dispositivos durante un período de un ano contado desde o canxe no primeiro dispositivo.
• A túa subscrición está suxeita ao Acordo de Licenza e á Política de Privacidade. Ao mercar ou usar o código ou o software, aceptas cumprir todos os termos e condicións.
• As funcións do produto poden engadirse, cambiarse ou eliminarse durante o período de subscrición. Non todas as funcións poden estar dispoñibles.

Crea unha tarxeta de grupo en liña!

Comeza a crear o teu Joyogram agora mesmo! Non necesitas tarxeta de crédito!