Cold Stone Oman gavekort

  • Send et vakkert e-kort med dette Cold Stone gavekortet inni!
  • Mottakeren din kan velge å bruke gavekortet hos Cold Stone eller på en hvilken som helst av de andre merkene vi støtter i deres land.
Greeting card
Cold Stone

Kjøp et Cold Stone gavekort

Cold Stone er kjent for å lage førsteklasses iskremkreasjoner. Hver kreasjon blir blandet fersk på en frossen granittstein, noe som sikrer en perfekt kombinasjon av smak og tekstur sammen med dine favorittpålegg. Fra livlige smoothies til fyldige milkshakes og overdådige kaker, lover Cold Stone en unik dessertopplevelse.

Et Cold Stone-gavekort er et ideelt valg for alle som elsker skreddersydde dessertopplevelser. Det gir mottakeren muligheten til å nyte håndlagde godsaker, noe som gjør det til en fantastisk gave ved enhver anledning.

Laget med førsteklasses ingredienser, garanterer Cold Stones kreasjoner å tilfredsstille enhver søtmons og skape øyeblikk av deilig glede ved hver bit.

Slik sender du et Cold Stone gavekort

1

Lag din Joyogram

Et digitalt kort eller tavle. Du og andre bidragsytere kan legge til personlige meldinger, gifer, videoer eller bilder for å gjøre det personlig.

Message icon
2

Samle inn bidrag

Vi gjør det enkelt å samle inn penger fra bidragsytere til et gavekort via en lett delbar lenke. Eller du kan kjøpe ett selv direkte.

Piggy bank icon
3

Send glede!

Mottakeren får det digitale Joyogram sammen med gavekortet sitt og kan velge blant våre mange merker de kan bruke det hos, som Cold Stone Oman.

Send joy icon

Gavekortdetaljer

Valører

Valgfritt beløp i OMR

Minstebeløp

5 OMR

Maksbeløp

500 OMR

Løs inn

I butikk

Utløp

3 months

Vilkår og betingelser

• Gjelder kun i butikker i OMAN
• Cold Stone er et deltakende merke i Apparel Group.
• Kun én kupong kan løses inn per transaksjon.
• Delvis innløsning tillates ikke; hvis det løses inn delvis, kan ikke verdien reverseres eller løses inn igjen.
• Dette eGavekortet er kun gyldig for ett kjøp, og må brukes mot hele eGavekortets verdi.
• Dette eGavekortet kan løses inn på varer som tilbys i Cold Stone-butikker over hele Oman, unntatt outlet-sentre.

Lag et digitalt gruppekort!

Begynn å lage Joyogram nå! Ingen kredittkort nødvendig!