Global Hotel Card Sweden gavekort

  • Send et vakkert e-kort med dette Global Hotel gavekortet inni!
  • Mottakeren din kan velge å bruke gavekortet hos Global Hotel eller på en hvilken som helst av de andre merkene vi støtter i deres land.
Greeting card
Global Hotel

Kjøp et Global Hotel gavekort

Global Hotel Card tilbyr tilgang til et omfattende utvalg av hoteller, feriesteder, ferieboliger og private hjem over hele verden. Med over 500 000 innkvarteringer i 200 land, gir det uendelige alternativer for reisende som søker den perfekte reisen.

Et Global Hotel Card-gavekort er et utmerket valg for alle som elsker å reise. Det gir frihet til å velge fra et bredt utvalg av overnattingssteder, og er derfor en ideell gave til bursdager, jubileer eller enhver feiring som kaller på en minneverdig tur.

Med Global Hotel Card kan mottakere utforske forskjellige steder og oppleve nye kulturer, og sørge for at oppholdet blir så komfortabelt og hyggelig som mulig.

Slik sender du et Global Hotel gavekort

  1. Lag din Joyogram

    Et digitalt kort eller tavle. Du og andre bidragsytere kan legge til personlige meldinger, gifer, videoer eller bilder for å gjøre det personlig.

  2. Samle inn bidrag

    Vi gjør det enkelt å samle inn penger fra bidragsytere til et gavekort via en lett delbar lenke. Eller du kan kjøpe ett selv direkte.

  3. Send glede!

    Mottakeren får det digitale Joyogram sammen med gavekortet sitt og kan velge blant våre mange merker de kan bruke det hos, som Global Hotel Card Sweden.

Gavekortdetaljer

Valører

Valgfritt beløp i SEK

Minstebeløp

500 SEK

Maksbeløp

5000 SEK

Løs inn

På nett

Utløp

No expiry

Nettstedglobalhotelcard.com

Vilkår og betingelser

• The Global Hotel Card utstedes av Global Hotel Card, Inc.
• Bruk av nettstedet og gavekortet innebærer aksept av disse vilkårene, som kan revideres når som helst.
• Søk i overnattingsdatabasen i valutaen til gavekortet og bestill oppholdet bare online.
• Bruk det 16-sifrede gavekortkoden og 8-sifrede PIN som full eller delbetaling for bestillinger.
• Kombiner opptil fire gavekort per bestilling.
• Bruk kortverdien for full eller delvis betaling, eventuelt restbeløp betales med kredittkort.
• Bestillinger bekreftes via e-post direkte fra Global Hotel.
• Vis bestillingsbekreftelse og offisiell ID ved innsjekking for forhåndsbetalte bestillinger.
• Avbestill bestillinger online uten straff hvis det er innen avbestillingsreglene.
• For assistanse, e-post help@globalhotelcard.com med detaljert informasjon.
• Gavekort utløper ikke.
• Fullstendige vilkår er tilgjengelig på nettstedet.
• Ha et behagelig opphold!

Lag et digitalt gruppekort!

Begynn å lage Joyogram nå! Ingen kredittkort nødvendig!