Zappos.com gavekort

  • Send et vakkert e-kort med dette Zappos.com gavekortet inni!
  • Mottakeren din kan velge å bruke gavekortet hos Zappos.com eller på en hvilken som helst av de andre merkene vi støtter i deres land.
Greeting card
Zappos.com

Kjøp et Zappos.com gavekort

Grunnlagt i 1999, er Zappos.com et mote-destinasjon kjent for et eksepsjonelt utvalg og legendarisk service. Handle sko, støvler, sneakers, klær, vesker og tilbehør fra over 1000 merker – alt på ett sted.

Et Zappos.com-gavekort er et fleksibelt valg for stilkjære og komfortsøkere. Enten de fornyer daglige nødvendigheter eller jager de nyeste trendene, kan de finne den rette passformen, fargen og merket som passer deres stil.

Fra ytelsesfottøy til designermerker, gjør Zappos.com personlig stil enkel.

Slik sender du et Zappos.com gavekort

1

Lag din Joyogram

Et digitalt kort eller tavle. Du og andre bidragsytere kan legge til personlige meldinger, gifer, videoer eller bilder for å gjøre det personlig.

Message icon
2

Samle inn bidrag

Vi gjør det enkelt å samle inn penger fra bidragsytere til et gavekort via en lett delbar lenke. Eller du kan kjøpe ett selv direkte.

Piggy bank icon
3

Send glede!

Mottakeren får det digitale Joyogram sammen med gavekortet sitt og kan velge blant våre mange merker de kan bruke det hos, som Zappos.com.

Send joy icon

Gavekortdetaljer

Valører

Valgfritt beløp i USD

Minstebeløp

25 USD

Maksbeløp

500 USD

Nettsted

zappos.com

Løs inn

På nett

Utløp

No expiry

Vilkår og betingelser

• Zappos.com-gavekort ("GCs") selges av Blackhawk Network, en autorisert og uavhengig forhandler av Zappos.com-gavekort.
• Zappos, Zappos.com, Zappos.com-logoen og Zappos Gift Cards-logoen er varemerker tilhørende Zappos.com, Inc. eller dets tilknyttede selskaper.
• GCs kan bare brukes til kjøp av kvalifiserte varer på Zappos.com.
• GCs kan ikke innløses for kjøp av gavekort.
• Med mindre loven krever det, kan ikke GCs lastes opp på nytt, videreselges, overføres for verdi, innløses for kontanter eller brukes på andre kontoer.

Lag et digitalt gruppekort!

Begynn å lage Joyogram nå! Ingen kredittkort nødvendig!