Darčeková karta Charles & Keith Saudi Arabia

  • Pošlite krásnu e-kartu s touto darčekovou kartou Charles & Keith vnútri!
  • Príjemca si môže vybrať, či darčekovú kartu použije v Charles & Keith alebo v akejkoľvek z ostatných značiek, ktoré podporujeme v jeho krajine.
Greeting card
Charles & Keith

Kúpte darčekovú kartu Charles & Keith

Charles & Keith je známa svojimi módnymi kolekciami, ktoré oslovujú modernú ženu. Značka začínala s obuvou prispôsobenou ázijským ženám a vyrástla na globálnu ikonu módy, oceňovanú za rozmanité štýly a kultúry. Charles & Keith symbolizuje dynamiku, kreativitu a univerzálny jazyk módy.

Darčeková karta Charles & Keith je ideálnou voľbou pre každého, komu záleží na osobnom štýle a sebavyjadrení. Táto darčeková karta umožňuje obdarovanému preskúmať široké spektrum módnych možností, od obuvi po doplnky, a prejaviť svoju jedinečnosť.

Záväzok značky neustále sa vyvíjať a každú sezónu sa znovu objavovať ju udržiava na čele f...

Ako poslať darčekovú kartu Charles & Keith

  1. Vytvorte svoj Joyogram

    Digitálna karta alebo nástenka. Vy aj ostatní prispievatelia môžete pridávať personalizované odkazy, gify, videá alebo fotky, aby bola naozaj osobná.

  2. Zbierajte príspevky

    Uľahčujeme zber peňazí od prispievateľov na darčekovú kartu cez jednoducho zdieľateľný odkaz. Alebo si ju môžete kúpiť priamo sami.

  3. Pošlite radosť!

    Obdarovaný dostane digitálny Joyogram spolu so svojou darčekovou kartou a môže si vybrať z mnohých značiek, kde ju použije, ako napríklad Charles & Keith Saudi Arabia.

Podrobnosti o darčekovej karte

Nominálne hodnoty

Ľubovoľná suma v SAR

Minimálna suma

50 SAR

Maximálna suma

5000 SAR

Uplatnenie

V predajni

Platnosť

3 Months

Webstránkaapparelgroup.com

Zmluvné podmienky

• Platné iba v predajniach v Saudskej Arábii
• Charles & Keith je značka patriaca pod Apparel Group
• V každej transakcii je možné uplatniť iba 1 poukaz
• Nie je povolené čiastočné uplatnenie; ak by bola karta čiastočne uplatnená, jej hodnota nebude vrátená ani znovu uplatniteľná
• Táto eDarčeková karta je platná iba na JEDNORÁZOVÝ nákup, v plnej hodnote eDarčekovej karty
• Túto eDarčekovú kartu možno uplatniť na akýkoľvek tovar ponúkaný v predajniach Charles & Keith v Saudskej Arábii, okrem outletových centier

Vytvorte online skupinové blahoželanie!

Začnite tvoriť svoj Joyogram hneď teraz! Nie je potrebná žiadna kreditná karta!