Darčeková karta Oasis Mall - Dubai UAE

  • Pošlite krásnu e-kartu s touto darčekovou kartou Oasis Mall vnútri!
  • Príjemca si môže vybrať, či darčekovú kartu použije v Oasis Mall alebo v akejkoľvek z ostatných značiek, ktoré podporujeme v jeho krajine.
Greeting card
Oasis Mall

Kúpte darčekovú kartu Oasis Mall

Oasis Mall spája populárne módne značky, krásu, elektroniku, domácnosť, stravovanie a zábavu v pohodlnom, rodinne priateľskom prostredí v Dubaji. Je to susedský nákupný center známy ľahkým prístupom a pohodovým nákupným zážitkom.

Darčeková karta Oasis Mall umožňuje obdarovaným preskúmať široký mix obchodov a reštaurácií, čím umožňuje presne vybrať to, čo chcú. Je to univerzálny darček na narodeniny, oslavy, alebo vítanie návštevníkov do Dubaja s flexibilitou v zúčastnených predajniach.

Od aktualizácií štýlu po každodenné potreby a rýchle pokrmy, Oasis Mall uľahčuje a spestruje nakupovanie.

Ako poslať darčekovú kartu Oasis Mall

1

Vytvorte svoj Joyogram

Digitálna karta alebo nástenka. Vy aj ostatní prispievatelia môžete pridávať personalizované odkazy, gify, videá alebo fotky, aby bola naozaj osobná.

Message icon
2

Zbierajte príspevky

Uľahčujeme zber peňazí od prispievateľov na darčekovú kartu cez jednoducho zdieľateľný odkaz. Alebo si ju môžete kúpiť priamo sami.

Piggy bank icon
3

Pošlite radosť!

Obdarovaný dostane digitálny Joyogram spolu so svojou darčekovou kartou a môže si vybrať z mnohých značiek, kde ju použije, ako napríklad Oasis Mall - Dubai UAE.

Send joy icon

Podrobnosti o darčekovej karte

Nominálne hodnoty

100, 250, 500 (AED)

Minimálna suma

Žiadne

Maximálna suma

Žiadne

Uplatnenie

V predajni

Platnosť

6 months

Zmluvné podmienky

• Tento poukaz je spracovaný prostredníctvom YOUGotaGift.
• Táto eGift Karta je platná len v Oasis Mall Dubaj.
• Táto eGift Karta musí byť pred nákupom vymenená za fyzický Poukaz Oasis Mall na pultu zákazníckej služby.
• Po výmene fyzický Poukaz Oasis Mall nie je platný bez overeného podpisu a dátumu.
• Táto eGift Karta môže byť použitá v zúčastnených predajniach podľa podmienok centra.
• Táto eGift Karta je platná 6 mesiacov od dátumu nákupu.

Vytvorte online skupinové blahoželanie!

Začnite tvoriť svoj Joyogram hneď teraz! Nie je potrebná žiadna kreditná karta!